Güncel

Değerli Öğrenci, Öğretmen ve Velilerim, bu sitede yayımlanan içeriklere olan ilginiz doğrultusunda merak ettiğiniz bazı gelişmeleri sizler için anlık olarak burada yayımlıyorum. Bu sitede yapılacak sınavlar, yeni yayımlanan önemli içerikler ya da eğitim – öğretim alanında yaşanan önemli gelişmelere buradan ulaşabilirsiniz. Sizler için sürekli güncellediğim bu sayfaya ulaşarak gelişmelerden geri kalmayın.

"Güncel Duyurular" başlığı ile üzerinde bildirim ve mesaj görselleri olan telefon ayrıca "Pratik Çalışma" logosu.

Güncel Duyurular

Güncel duyuru için kullandığım görselde temsili olarak optik forma işaretleme yapan öğrenci var.

2024 LGS Ne Zaman? Güncel Duyuru

Yeni eğitim ve öğretim yılında 8. sınıflar için önemli bir maraton başladı. Sene sonunda girecekleri sınav için yoğun bir çalışma ortamına girerler bu nedenle Liselere Giriş Sınavı (LGS) hayatlarında önemli bir dönüm noktası olur. Hummalı bir şekilde çalıştıkları bu sınav hakkında bilgi sahibi olmak isteyen öğrenci ve veliler arama motorlarında LGS sınavı hakkında yapılan açıklamalara bakmak isterler. Cevabını aradıkları “2024 LGS ne zaman?” sorusu da bunlardan biri. Peki, o zaman bu sınav hangi tarihte yapılacak?

Güncel duyuru için kullandığım görselde temsili olarak sınavda olan öğrenciler var.

2024 KPSS Ne Zaman? Sınav Tarihleri Belli mi?

Birçok kişi kamuda çalışmak için ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) tarafından uygulanan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) için şimdiden hazırlanmaya başladı. Kamuda çalışmak isteyenlerin gündeminde olan 2024 KPSS sınavının tarihi belli oldu mu? Ne zaman yapılacağı hakkında açıklama yapıldı mı?

Güncel duyuru için kullandığım görselde temsili olarak sınavda olan öğrenciler var.

2024 YKS Ne Zaman? Güncel Duyuru

Instagram üzerinden kitap çekilişleri başladı. Belli aralıklarla yapılan çekilişlerde ders kitapları dağıtıyoruz. Hangi sınıf düzeyinde olursanız olun sınavlara hazırlık için ihtiyacınız olan kitaplar burada. Kitap çekilişlerine katılarak şanslı talihli olabilirsiniz. 


Türkçe dersi pratik çalışma alanına ihtiyacınız mı var öyleyse doğru adrestesiniz. Konu anlatımı, test, deneme sınavı, çözümlü soru, yazılı, LGS ya da YKS sınavlarına hazırlık, pratik özet, çalışma taktikleri, ipuçları, ders çalışma programı ve daha pek çok içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.


Beni Instagram üzerinden takip ediniz.