Copyright © www.pratikcalisma.com

Bu sitede (www.pratikcalisma.com) yayımlanan içeriklerin (konu anlatım, soru, test, deneme sınavı, özet, taktik, ipuçları, püf noktaları…) her hakkı saklıdır ve telif hakları kapsamındadır.

www.pratikcalisma.com sitesinde yayımlanan içeriklerin tamamı, sitenin sosyal medyadaki şu adreslerinde yayınlanabilir: “instagram.com/pratik_calisma” , “twitter.com/pratikcalisma33”

Bunun dışında içerikler değiştirilerek herhangi bir şekilde sahiplenilemez, siteden indirilen pdf biçimindeki dosyalarda yer alan markaya ait (Pratik Çalışma) logo kaldırılamaz, üzeri kapatılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir içerik pra.calisma@hotmail.com adresine bildirilmeden başka bir yerde (internet sitesi, e-kitap…) paylaşılamaz. www.pratikcalisma.com üzerinden yayımlanan ve pdf dosya biçiminde olmayan konu anlatım, özet, taktik, ipuçları, püf noktaları, sorular ve diğer içeriklerin en fazla %25’i başka dijital ortamda (internet sitesi, e-kitap, sosyal medya…) veya fiziki kitaplarda yayımlanabilir ancak alıntı yapıldığını belirten şu yazı içeriğin alt kısmında en az 10 puntoyla yazılmalıdır: “Bu içeriğin tüm hakkı www.pratikcalisma.com sitesin aittir ve tamamı orada yayımlanmıştır.” ya da sitenin sol üstündeki kalemli logo yazının herhangi bir yerinde 100×100 boyutundan az olmamak ve logoda oynama yapılmamak şartıyla yer almalıdır. www.pratikcalisma.com sitesinde yayımlanan bir içeriğin %25’ten fazlası hangi koşulda olursa olsun metin, fotoğraf ya da video biçimi başka dijital ortamda (internet sitesi, e-kitap, sosyal medya…) ya da fiziki kitaplarda herhangi bir amaçla kullanılamaz.

Bu sitedeki içeriklerin hepsi, öğretmen ve öğrencilere ücretsiz olarak sunulmaktadır ve onların yalnızca eğitim veya çalışma amaçlı kullanımına izin verilmektedir. Öğretmen ve öğrenciler bu sitede yer alan tüm içeriklere sitenin logosu ya da adresi yer alacak biçimde ulaşabilir, pdf biçimindeki dosyaların çıktısını alabilir ve ders çalışabilir. Bunun için önceden izin almaları gerekmez ve herhangi bir kullanım ücreti talep edilmez.

www.pratikcalisma.com‘da yayımlanan içerikleri (konu anlatım, soru, test, deneme sınavı, özet, taktik, ipuçları, püf noktaları…) kullananlar, bu yasal uyarıyı okumuş ve şartları kabul etmiş sayılır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top